Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jakimik

POWIERZ SWOJE PRAWY PROFESJONALISTCE

Radca Prawny Paulina Jakimik

Od 2015 r. jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2011 r., podczas współpracy z kancelariami prawnymi specjalizującymi się w wielu dziedzinach prawa – początkowo jako aplikant radcowski, a następnie – radca prawny. Biegle posługuję się językiem angielskim prawniczym.

Obecnie zajmuję się przede wszystkim obsługą klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego.

Świadcząc usługi prawne na rzecz przedsiębiorców koncentruję się na jak najlepszym zabezpieczeniu interesów moich Klientów. W tym celu prowadzę nie tylko bieżącą obsługę prawną firm, ale także negocjuję umowy z ich kontrahentami, oceniam ich działania i planowane przedsięwzięcia pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, reprezentuję i walczę o ochronę ich praw w trakcie sporów sądowych a także na etapie przed sądowym.

Udzielam porad i służę prawnym wsparciem także osobom prywatnym. Ze zrozumieniem i empatią podchodzę do każdej osoby, która powierza mi prowadzenie swojej sprawy. Klientom indywidualnym pomagam głównie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i prawa pracy. W ramach prowadzonych działań pomagam klientom w różnych sytuacjach życiowych, rozwiązując ich problemy majątkowe (np. dotyczące odszkodowań, spadków, darowizn, zasiedzenia nieruchomości) oraz osobiste (w tym sprawy o rozwód, alimenty oraz o władzę rodzicielską).

Moim priorytetem w kontaktach z Klientami jest współpraca oparta na zaufaniu i przejrzystej komunikacji.